Vánoce se blíííížííííííí

16. října 2011 v 10:06 |  Diary
Dnes máme 16. října a do Vánoc zbývá cca 69 dní jestli počítám dobře. Může se to zdát jako dlouhá doba, ale já už jsem ve Vánoční náladě. Vybírám si dárky (počet vybraných položek: 0), hledám recepty na cukroví a na we♥it hledám obrázky Vánoc.

Já: Vánoce za dveřma, coo?
Mamka Blanka: No hlavně si vymysli, co chceš k Vánocům.
Já: Neboj, vymyslim dárky pro celou rodinu i sousedy.
Je fakt, že bych si už měla vymyslet, co chci. Musim najít inspiraci na Vánoce, na Halloween a od toho všeho je jenom krok k Silvestru a k Novýmu roku. No prostě všechno musim zařídit. A taky se musim učit ale na to radši nemyslim. A taky Vánoční filmy musim stáhnout abych se už mohla začít dívat, protože v televizi nic ve vánoční atmosféře zatim neni.
Abych řekla pravdu, celkem mě překvapila zpráva co mi v pátek přišla na facebooku. Do přátel si mě přidali 2 lidi. Potvrdila jsem a dala do složky lidí který neznám. A od jednoho z nich mi hned přišla zpráva. No abych pravdu řekla, je to celý divný. Já toho kluka znám, od vidění, vždycky před ruštinou byl ve třídě i když tam nechodil. A taky jsem s nim byla na nějaký spojený hodině. Potom jsme si nějak psali a musim konstatovat, že je celkem SS, uplně typická stíhačka. No možná že první dojem klame, vždycky jsem si myslela že bude spíš ten typ ,,Nenechám si srát na hlavu", ale přitom je docela hodnej.. Celý to je nějaký divný takže to nebudu rozpitvávat nebo bych ještě došla k nějakýmu závěru, a to radši ne!

Mery Krismesssssssssss evrybaaady
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama