Říjen 2011

U debilů

27. října 2011 v 18:44 | Verúča |  Diary
Někdo zvoní tak jdu k domofonu.
Já : Prosim?
Někdo: Hadjioasndianmd...
Já: No tak céé?
Někdo: Co se děje?
Já: Tak ale mluvte žejo..
Někdo: A co se děje?
Já: Vy ste zvonil tak mluvte.
Někdo: Nee já volám z bytu na mě taky někdo zvonil.
Já: Hm tak nashle.

Jsme u kámošky a chytáme pavouka.
Já: Buď po něm hodim tenhle míč nebo lopatku, vyber si.
M: No ten míč určitě ne, ten budu potřebovat.
M. stojí na židli a já házim lopatku po pavoukovi.
Já: Jo dobrý, už je mrtvej.
Sundávám si mikynu protože mi je vedro.
M: No ty už se slíkáš, TY HO MILUJEŠ!!!

I just want to be ok, be ok, be ok
I just want to be ok today..Čím dál, tím hůř

23. října 2011 v 10:59 Diary
Nevim, jestli se to zdá jenom mě, ale jak přichází zima, tak vypadám čim dál tím hůř. Možná to dělaj ty bundy, možná rukavice, možná mráz co mi vlní a cuchá vlasy a možná taky nějaká nadpřirozená síla co mě chce nasrat. Ať je to tohle nebo něco jinýho, klidně bych se bez toho obešla.
Mam ráda podzim i zimu, ale ne v případě že zanechává stopy na mym už tak hroznym vzhledu. Ale nenadělám nic. Zas nechci dělat že se bůhvíco děje, i když možná i děje. Jediná podstatná věc je, že bude příští tejden volno. Těšim se, i když nevim čim to je ale poslední dobou jsem hrozně ráda doma, ráda se válim (ale tak to jsem ráda měla vždycky) a tak nějak.
A tim že s tak ráda válim a rekreuju u sebe v posteli, tak tím pádem se toho tolik neděje. Co by se taky mohlo dít během dne strávenýho v posteli a v lednici?
No nevim co to mam za stavy každopádně dokud se nezačne něco dít, tak do tý doby mi bude dělat společnost Bobík, deka, Sabrina a asi i sešit literatury..

A rozbila jsem talíř = 10000 let štěstí

A asi moc zlobim o matice no, byly mi strženy 2 body za nesplněnej úkol, heheee.
Profesor: Tady taky nemáme...
Já: No sem to nestihla.
P: Časově?
Já: Taky no.

DOKUD NEDOSTANU DALŠÍ BODY ZA AKTIVITU APOD. TAK U MĚ SKONCOVAL, KONEC NEJLEPŠÍHO KÁMOŠSTVÍ!

Sešit fyziky je nejlepší přítel člověka

18. října 2011 v 17:16
  1. je tu vždy pro vás když píšete test
  2. je tu vždy pro vás když test nepíšete protože ta kunda na fyziku zkouší jak se jí zachce
  3. nepřipadáte si před ním hloupě, protože toho taky moc neví, za to ale je plný zlatovlásek, obrázků a různejch píčovin včetně nápisů Fyzika smrí, Tohle nechápu, Jsem géénius, No tohle je těžký, Příště test = smrt, Zvonííííí apod.
  4. má stejný názor jako vy (viz. Fyzika smrdí)
kdybych se nemusela učit, určitě by mě napadlo x dalších věcí, ale já se učit musim. biologie + fyzika = smrt.
a jinak novýho nic, pohádala sem se s SS Adamem, ale jakoby mě to mrzí a na druhou stranu zas ne tak nevim.

Prepáč, že som jediný, čo hreší,
všetci ste bez chyby, tak to ma veľmi teší..Vánoce se blíííížííííííí

16. října 2011 v 10:06 Diary
Dnes máme 16. října a do Vánoc zbývá cca 69 dní jestli počítám dobře. Může se to zdát jako dlouhá doba, ale já už jsem ve Vánoční náladě. Vybírám si dárky (počet vybraných položek: 0), hledám recepty na cukroví a na we♥it hledám obrázky Vánoc.

Já: Vánoce za dveřma, coo?
Mamka Blanka: No hlavně si vymysli, co chceš k Vánocům.
Já: Neboj, vymyslim dárky pro celou rodinu i sousedy.
Je fakt, že bych si už měla vymyslet, co chci. Musim najít inspiraci na Vánoce, na Halloween a od toho všeho je jenom krok k Silvestru a k Novýmu roku. No prostě všechno musim zařídit. A taky se musim učit ale na to radši nemyslim. A taky Vánoční filmy musim stáhnout abych se už mohla začít dívat, protože v televizi nic ve vánoční atmosféře zatim neni.
Abych řekla pravdu, celkem mě překvapila zpráva co mi v pátek přišla na facebooku. Do přátel si mě přidali 2 lidi. Potvrdila jsem a dala do složky lidí který neznám. A od jednoho z nich mi hned přišla zpráva. No abych pravdu řekla, je to celý divný. Já toho kluka znám, od vidění, vždycky před ruštinou byl ve třídě i když tam nechodil. A taky jsem s nim byla na nějaký spojený hodině. Potom jsme si nějak psali a musim konstatovat, že je celkem SS, uplně typická stíhačka. No možná že první dojem klame, vždycky jsem si myslela že bude spíš ten typ ,,Nenechám si srát na hlavu", ale přitom je docela hodnej.. Celý to je nějaký divný takže to nebudu rozpitvávat nebo bych ještě došla k nějakýmu závěru, a to radši ne!

Mery Krismesssssssssss evrybaaady

Si šláp do hovna ne?

10. října 2011 v 17:58 | Verúča |  Diary
Dneska celem super den ve škole. Začínám sice nenávidět tělák, ale co nadělám. Nemužu za to, že nejsem ráda spocená jak prase, zvlášť když po těláku je výtvarka a sedim před super býčbojem, no uplně muck. Takže to by nešlo, z toho vyplívá že se těláku účastnim jen napůl, a vkládám do něj jen polovinu sil.

A takže jsem měla prezentaci na ČJ, Chrám Matky Boží v Paříži. Myslela jsem že to nedám ale dala jsem si to myslim jaxvině. Hlavně věty jako ,,Rozhodoval se jestli zachrání Esmeraldu nebo kozu, vybral si kozu a někam s ní zmizel." atd.

Vlastně ani se nedivim, že si o mě někdo myslí, že jsem třeba zlá nebo tak něco. Stojím v šatně, u skříňky a melu nějaký sračky o tom jak jsem unavená, a slyšim jak se někdo procpává uličkou a řiká ,,Se sem nevejdu, nechtě mě projít" nebo tak něco, tak jsem se naschvál ještě víc nacpala do uličky a ten kluk se někam bouchnul o lavičku. ,,Tyvole si mě poranila." ,,Neee to je masáž," řekla jsem a odešla jsem. Se s nikym srát nebudu, to by jako nešlo.

No ale ten Jindra to je tyvole.. ♥

Videa co buď miluju nebo jsou prostě jenom nej

6. října 2011 v 18:58 | Felton's wife |  The best
Poslední dobou nemam na blog moc čas, a když už něco napíšu tak jsou to nějaký sračky ze života. Takže shrnu všechny videa, co mam ráda, nebo se u nich směju nebo se ráda na ně dívám nebo mě dojímaj, prostě ty nejka videjka z mý videotéky.
(poznámka: Teď jsem se luxusně nasrala, když jsem zjistila že se ty videa smíchali, takže prostě to asi neberte nijak vážně, je to vyprcaný jako vždy!)

No tak kdyby mě někdo viděl jak se u tohohle tvářim, tak by se asi posral, protože můj výraz je vážně divnej, se usmívám jako idiot a mam z toho uplně husinu jak je z toho ta holka hotová :D
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tohle miluju ze všeho nejvíííííc♥

Láska, smrt, nenávist..

5. října 2011 v 20:19 Diary
V nadpise se hezky promítlo heslo, který razila moje ZŠ BF Bára. Láska, smrt, nenávist..
Kdybych měla shrnout, co se v poslední době stalo, tak.. nevim! Negace výrazů, anglický romantismus, vznik života a azbuka je to jediný, čim bych vyjádřila poslední dny a možná i týdny života. Znáte ten pocit, když je vám najednou úúúúplně nejlíp a druhej den se probudíte, a nejradši byste zůstali v posteli a do konce světa nevyšli ven? Tak přesně tohle teď prožívám. Pořád. Ale většinou spíš jenom tu druhou negativní a depresivní část. Jasně, asi za to muže to, že jsem pořád nespokojená sama se sebou. Můj horoskop nebo nějaká předpověď či co (DOPORUČUJUUUU : www.najdise.cz, nejlepší stránka!) tvrdí, že prostě mám nízský sebevědomí. Občas. Faktem je, že poslední dobou mi připadalo, že mi něco vybouchlo na hlavě (tzn. vlasy) a o obličeji ani nemluvim. Dalším faktem je, že dneska jsem to luxusně podchytila. Vzala jsem si do školy žehličku, a po těláku jsem si prostě vlasy vyžehlila. Ráno je mam uplně rovný, luxus, krása, nádhera! Potom jedu do školy, vlasy mi nějak navlhnou, zestonásobí svůj objem (to je ten výbuch na hlavě) a pak tak chodim celej den. No jo, jenže je to špatný. Když někoho prostě nechcete potkat, tak většinou stojí za rohem a ještě se vás ptá ,,Hele nevíš co teď máme za hodinu?" Nevim jestli jsem psala o tom, jak jsem šla o Aj na záchod a nemohla otevřít dveře díky neexistující klice, a musela zaťukat jako blázen.
Podobná věc se mi stala v úterý. Mezi dvěma hodinama informatiky jsem šla na záchod, jenže opět klika nebyla a přítomna byla jenom zasraná koule. Tak jsem zaťukala na kabinet propojenej s učebnou a musela jít jak kokot kabinetem. No way.. Poslední dobou mam nějaký problémy s dveřma, dneska jsem se snažila otevřít dveře od fyziky ale nešlo tak. Tak jsem opět navštívila kabinet, profesorka vstala i s manželem a šla mi dokázat, že dveře jdou jenom stuha otevírat. Trapas? Ani ne, po letech praxe si zvyknete a už to neni trapas ale upe normal den.
A mám v plánu udělat seznam mejch nejoblíbenějších videjek♥ Mmmm ,))) :D
A taky možná článek s obrázky nej jídla, ale většina jich už vystřídala post mojí tapety :D takže spíš ne..


Miluju...!

1. října 2011 v 12:39 | Felton's wife
Miluju podzim. Ne, neni to léto ale je to podzim, protože má takový nepředstavitelný kouzlo. Nevim v čem to je, ale prostě uplně miluju jak svítí slunce, ale neni vedro na padnutí, a celý je to takový zvláštní...
No nebudu se tady nad tim rozplývat, protože ani nemam moc času.
Je to divný ale fakt jakoby mi najednou nezáleželo na tom jak vypadám. Poslední dobou sem ráda, že se dobře najim, vyspim a taaak. No a taky místo toho, abych spala u kámošky, tak jsem doma s rodinou, nevim asi sem se zbláznila nebo faaaakt nevim už!
No nevadí že nemam co na sebe, ani to že nemam vyžehlený vlasy ani učesaný, ani namalovaná nejsem a za chvíli mam už sraz s kámoškou. Nevadííííí!!!!!!!!!!!

A další důvod, proč jsem se asi zbláznila: dostala jsem hroznou chuť vařit a píct. A taky už jsem byla patřičně ptrestaná za to, že jsem se vrhla na pečení, protože jsem si do koláče nastrouhala i ruku... Ale to jenom tak btw.

A myslim si, že konečně začínám bejt šprt protože mam bod za aktivitu z Matiky a z Ajiny, takže supééééér.