prcá mě matika!

15. září 2011 v 19:08 | Verúča |  Diary
Mam pocit, že jsem hrozně chytrá, ale já jsem chytrá jenom doma, se sešitem v ruce, nebo v lavici. U tabule podávám většinou slabší výkon. Matika s nejhoršim učitelem rozhodně není med. Zezačátku jsem se aspoň snažila bejt vzorná, ale teď si otevřu u lavici okno, házim na zem papírky abych se uklidnila a kreslim si do sešitu. A pořád se snažim dávat pozor a chápat všechny ty písmena kombinovaný s čisly, co vzkvétaj pod rukou profesora na tabuli. Nikdo neřikal že to bude lehký, ale já si myslim že zvládnu vše.

Zvládnu školu, zvládnu matiku.

Nemam čas se nějak rozepisovat, ani nemám čas na nějakej osobní život. V sobotu možná s kámoškou kaleníčko, ale nevim to jistě, protože... no jo, možná jsem šprt. Jenže šprti jsou většinou chytrý a já jsem ráda když dám dohromady základní věci.

O víkendu se odreaguju, naučim fyziku (možná...), naučim chemii (určitě) a hlavně už žádnej chlast. Jednou zatčená jsem byla, po druhý už bych ráda kontrolovala to co dělám. Akorát teda s Jarlou jednoho panáka na tykačku a tanec na tykačku. A potom možná i s jinejma lidma bych si dát mohla..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 praštěná Endy praštěná Endy | Web | 23. září 2011 v 15:57 | Reagovat

zajímavý článek :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama