Srpen 2011

Bieber versus Hovno

30. srpna 2011 v 12:17 | Verúča |  On my mind
Abych řekla pravdu, už se nemůžu dívat na všechny ty hlasování typu Bieber vs. Hovno apod. Co všichni ti, co hlasují, pro hovno dokázali, že můžou Justina odsuzovat? To, že se jim nelíbí jeho hudba, to mě celkem nezajímá. Mě např. nepřitahuje rock nebo metal, a taky proti skupinám, co to dělaj, nezakládám anti stránky a ankety, protože přece jsou lidi, co se jim jejich hudba líbí. Nevyznám se v metalu ani ničem podobným (a ani mě to nezajímá) a je možný, že spousta těch kapel dělá tu hudbu dobře a hlavně mají spoustu fanoušků. Nemám důvod špinit jejich jména. Ani na to nemám čas, mám svejch starostí dost a navíc místo toho abych kritizovala něco, co se mi nelíbí, si radši pustím něco, co se mi naopak líbí.
Ve všech těhlech anti stránkách a anketách je tolik závistí, až to bolí. Ale všem těhlem haterům se Justin může smát cestou do banky. Myslím si, že dělá to co má, a dělá to dobře. A nehorázně mě vytáčej všechny tyhle sračky, co se do něj navážej. Dobře, chápu, nelíbí se vám jeho hudba, tak ji ignorujte. Nelíbí se vám to jak vypadá? Tak se buď podívejte na sebe (většina těch anti lidiček jsou fakt ,,krásný") a nebo na někoho, kdo se líbí vám. Ale prosím vás, neserte se do věcí, o kterejch víte hovno. Nikdo z nás nemáme právo ho odsuzovat za to, co dělá, protože to dělá dobře. Kurva dobře, a o tom svědčí jeho konto a 35 milionů fanoušků na facebooku.

Jinak vtipy o Justinovi mam ráda stejně jako všechny vtipy o blondýnách, tchýních apod. Jsou to jenom vtipy, a občas jsou i vtipný :D

Vrátit čas...

27. srpna 2011 v 18:35 Diary
Máma : Pojď si to nandat.
Já : A co?
Máma: Jídlo.
Já: Ale jaký?
Máma: Těstoviny.
Já: Ale s čim?
Máma: Co se furt tak vvyptáváš?

Víte, co je horšího než když někoho naštvěte? Když naštvete sami sebe. Když máte pocit, že jste udělaly chybu, ale vrátit to nemůžete. Nikdy jsme nechápala to, jak někdo může chtít vrátit čas.Myslela jsem, že co se stalo, to se stalo a všechno zlý je pro něco dobrý. Jenže kdyby se to nestalo, bylo by to lepší. Teď už ale chápu lidi, co chtěj vrátit čas. Udělala bych TO znovu, a líp. A hlavně bych všem nakopala prdele už předem. No, spíš bych se snažila abych k tomu nedostala ten důvod. Ale o to už nejde. Přiznávám, udělala jsem chybu. Posrala jsem si to. A nejhorší na tom je, že to odsrávám jenom já. Ten, komu se to vymstilo jsem já. Člověk tak nerad dělá chyby...

Tak lehce se to posere, ale těžce se to zase vrací zpátky do starých kolejí. Teď bych to vážně vrátila a nebo posunula o hodně času doředu. Aby se na to zapomělo a všechno bylo při starým.

A víte co je nejhorší? Že nenadělám nic!

Best song ever

26. srpna 2011 v 10:53 The best
Milujůůů♥

Pro jedno kvítí slunce nesvítí, pro jednoho osla jsem nevyrostla.

25. srpna 2011 v 14:19 | Verúča |  Diary


Dneska nedělám nic. Sice jsem se namalovala a šla do Penny (krám), ale to je vše. Vlasy jsem si ani nečesala, mám v piči. S Terůčou jsem se včera možná pohádala, ale nevim, doufám, že ne. Měla jsem z toho divnej pocit, ale snad je vše | OK |. Momentálně jsem na ICQ s kámoškou co má úpal (to má z toho že furt chodí na koupák, já se producíruju jenom u bazénu a jak se bavim! :D ) a vzpomínáme. Na základku a tak. Na to jak jsme lily do kytek pití, jak jsem si odsouvala jako nasraná lavici, jak všechno co jsem udělala odsrala ona, jak jsme na počítačích dávaly na compy kytky a jako tapety jsme nastavovaly svatý osoby nebo různý píčoviny. Prostě na všechno, co jsme dělaly. Bylo to fajn, víc než fajn. Ale teď jsem na gymplu a musim začít bejt šprt.

Nobody said it was easy..

  • musim si začít věřit
  • musim si najít přítele
  • musim bejt víc zlá
  • musim bejt víc hodná
A jináč se chystá ta kalba, nevim co bude za hodinu natož 28.srpna, každopádně plánuju, že půjdu. Ale žádnej chlast, po tom co jsem byla zatčená si dávám bacha na to co dělám :D

Ten nadpis jsem musela změnit, naháněl mi hrůzu

24. srpna 2011 v 9:28 | Verúča |  Diary
Začnu tím, že už název článku je poněkud neobvyklý. Alespoň na moje poměry. Většinou se u mě v nadpisech objevovaly úplně jiný slova, a celkově ty nadpisy nebyly ani spisovný. Musím se začít chovat dospěle, protože umím bejt i chytrá (když chci), ale to ví 1% z těch, se kterejma trávím čas.

Všichni si stěžujou na komáry, tak proč já v pokoji neměla za celý léto ani jednoho?! Ne snad, že bych to chtěla zakřiknout ale...

Taaaak a opět se mi zdál uplně trapáckej sen, nejdřív se mi zdálo, že sem na nějaký kalbě a že mam jenom spodek od plavek a ani namalovaná jsem nebyla. A začal mě tam pořád obskakovat jeden chlap, ale já jsem odešla domů. Byla jsem doma, a začaly mi chodit zprávy, ale v němčině od toho chlapa, protože byl asi Němec. A nakonec si mě přidal na ICQ spolu s dalšíma lidma z tý kalby. Ale ještě předtim po mě vyhlásil pátrání, ale bylo napsaný anglicky takže jsem přeložila jenom 3 slova (spodní díl plavek) nebo tak nějak. A nakonec se mi zdálo, že jedu na nějakym divnym kolem, a někdo mě honí a já musela zdrhat. Trapný.

A konečně jsem si koupila věcičky do školy. Teda zatim to je jenom batoh a diář a penál a trapný přezuvky, ale co :D
Všechny ty věci jsou v celym článku, takže... :D

Puchejř

23. srpna 2011 v 21:01 3,14čoviny
Nejenže je téma týdne uplně vyjebaný, ale ještě k tomu všemu mam na noze můj historicky první puchejř!

A taky sem nějak zvošklivěla, a potřebuju svoje problémy na někoho svíst, takže.. může za to blog.cz. Easy way.
A příště prosím už nějaký pěkný tématíčko, oukejííček? :))))))


Jak píča na kožnim a jiné komplikace

22. srpna 2011 v 11:47 | Verúča |  Diary

Realita je taková, že jsem šla na kožní a očekávala jsem, že si sednu, budou tam 2 lidi, zapíšu se a za 10 minut půjdu na řadu. Jo, představy jsou dobrá věc. Bylo to tak, že jsem přišla, bylo tam aspoň 10 lidí, zapsala jsem se a za 10 minut jsem nešla na řadu, ale přišli 3 lidi, co znám. No, super. Ale jako jo, jsem ráda, že jsem viděla, protože starý přátelství nerezavěj.

Kalila bych, až bych brečela...

Jinak v mym osobnim životě vubec nic novýho, jenom se mi zdá o bejvalejch kokotech...

Byla jsem v Bondy s Kubou, měla jsem trapáckou čepici co vypadala jako roští, a potom jsme šli na nějakou lavičku. Tam jsem se na něj nasrala, protože mě tahá za nos a přitom má holku. Najednou jsme byli u mě doma, a on tady začal s tátou něco opravovat a bavili se o Škodovce, protože tam oba pracujou. A já jsem chtěla aby odešel.

A moje sny, když jsem byla na Moravě VUBEC nekomentuju. Zdálo se mi, že jsem chodila nakupovat v pyžamu a podobný pičoviny.

Chci lehčí a lepší život...

Prcám to!

21. srpna 2011 v 21:49 | Verúča |  Diary
Byly doby, kdy jsem se bála, aby si o mě náhodou někdo něco nemyslel. Byly doby, kdy jsem začínala na všechny srát. Potom byly doby, kdy jsem měla v píči. A teď? Prcám na všechny a na všechno! Easy way..

Až mě chytne psavá nálada (jakože by měla, zvlášť když tak pomyslím, co se chystá..) tak pak budu psát. A třeba zas každej den deníčkovej zápis a ty pičovinky kolem. Ale teď se radši válim někde na sluníčku nebo si Terúčou kupujeme zámky. Chii :D

A
Jinak z těhletěch řetízků vlastním jenom zrcátko. Je to vychytávka jaxvině.
Zvednu a podívám se jestli je na mě všechno při starym (tj. hroznym)


Mám v piči celý svět, áha..Jebat celú slávu!

16. srpna 2011 v 21:23 | Co je?! |  Diary

Je mi hrozně. Je mi tak špatně. Bolí mě hlava, asi už 2 dny chodim uplně vyprcaně, a asi brzo umřu. Hlava mi spadne na klávesnici, odrazí se od ní a skutálí se na zem. No nic, konec hororovejch představ.

Prosím, ať už mi dneska nikdo nepíše!


ahoj krasko
pokecame si?
pal do piči

Vlastně takhle já komunikuju s dotěrnejma lidma.
Je až neuvěřitelný, kolik obrázků jídla mi za tak krátkej čas mohla we♥ittovat Terúča. A nejen jídla! :D

Dneska jsem mrtvá. Začala jsem číst Pekelný spasitel, jak se to můžete dozvědět na mojí Knihománii (Kníhotéka - btw: tohle je odkaz :D)Konec článku, kterej postrádá smysl...
A jestli znáte někdo něco na bolest na hlavy, tak komentáře jsou od toho, aby se psali :D

Tak s tímhle tématem si vytřete prdel :D

16. srpna 2011 v 19:21 | Verúča |  3,14čoviny
Víte, chápu, že občas se nějaký to zvláštní téma musí dát, ale třeba tohle mi přijde tak trochu zbytečný. Vim, že žádnej z mejch článků není chytrost sama, ale k tomuhle vlastně ani nemám co napsat. Ani nic debilního. A už vubec ne něco chytrýho. Ani cokoliv. Těch témat sice už bylo vyčerpáno dost, ale to přece neznamená, že bych měla psát o něčem s čim si utíráme zadky.. Takže asi takhle, nemám k tomu vlastně žádnej názor, ani vtipnou historku z natáčení, nemám slov. Maximálně si zahlasujte v anketě a zdár :D