Tak kurva co je?!

23. července 2011 v 20:32 | Felton's wife |  Diary

All men hear is..blahblahblah BEER
blahblahblah SEX blahblahblah FOOD..
Hmm, nevim. Nevim
zas nic. A nevim proč. Vždycky si řikám, že se nikdy nenechám nikym ovládat, zvlášť tou stranou populace, která myslí rozkrokem. Jenže já bych prostě chtěla, aby se mi ozval. I kdyby se zeptal jenom na to debilní jaxemam. I kdyby mi napsal třeba ,,Ahoj, tak zas pp." No dobře, to zas ne. Ale to toho chci zase tolik? Nevim, proč to zase tolik hrotim, jenom mě to prostě mrzí. Prostě nikdy se já jako první ozývat nebudu, a když se neozve on, tak the end asi? A pak už zbydou jenom takový ty titulky, hate, emo nálady pár minut nebo hodin nebo dní, a nebo taky vubec.


Jinak jsem teda dočetla to Milý Johne, asi to nezkončilo tak, jak jsem čekala, ale stejně to bylo krásný. Chtělo se mi i brečet, a to se mi nikdy nestalo u knížky. Kromě jedný chvíle v Harrym asi.


Dneska odpoledne jsem padla vyčerpáním. Upe mega konec, the end, šlus, konec, die. Prostě přijela sem domů, vyluxovala jsem, lehla jsem si, a asi od 2 do 5 ti vodpolčo jsem spala. Jdou mi v pokoji blbě hodiny, bylo na nich asi 9 hodin, a přišel mě vzbudit brácha ať nespim, a dělal jakože je ráno. Já jsem z toho byla uplně zblbá, tak jsem si fakt myslela, že je ráno. Jdu na záchod, dívám se v chodbě na hodiny a řikám ,,Tady jdou ty hodiny blbě." a přitom šli dobře a bylo nějakejch 17,05. Fajn!

Jinač se nestalo asi nic zásadního, krom toho že jsem si tam nechala pásek, kráva největší no. Neeeeeeeee, jasně že mě to nesere! Fakt, nevim proč mam takovou smůlu. Mam smůla v kartách, ve všem! Neštěstí ve hře, štěstí v lásce? Tak to by mě zajímalo kde jedno z toho vázne?

Konec, těšim se až pujdu spát. Mmm, postel♥


Nevim proč na we♥it vyhledávám věci jako ,,proč mi nepíše?" ,,stop love!" ,,he is shit" apod. :DDDD 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama