Intimnosti páteční noci aneb Last Friday Night

2. července 2011 v 19:26 |  Diary
Tohle bude spíš jako zápis do deníčku, protože na notebooku se píše rychlejc než na papír. Doufám, že nikdo z příbuznejch nezjistí tuhle stránku, nebo si rovnou mužu sepsat epitaf..Z třídní rozlučky se vyvinulo něco naprosto jinýho! Tim chci říct, že z naší třídy tam bylo maximálně 8 lidí a těch zbylejch 8 lidí tvořili kámoši těch, co tam byli.
Pravidlo č. 1
Tak dlouho se chodí nakupovat brambůrky do Kauflandu, až se přinese chlast. (zvlášť pokud jdete s trénovanejma kaličema..)
Řeknu to takhle, neměla sem v plánu moc pít. Neměla sem v plánu pít skoro vůbec, ale nakonec jsem si dala s pár lidma, napili jsme se na krásnou budoucnost, a za chívli už se kámoška válela venku před skautskou klubou (!!) uplně na mol, i přestože jsme toho obě vypily stejně. Já byla v tu dobu ještě při smyslech, cejtila sem sice, že mam mnohem těžší nohy než když jsem přicházela a taky jsem už cejtila rozostřenej pohled a chuť něco zapálit (:DD, ale neudělala bych to, zas tak šílená nejsem..).
Tak jsem se rozhodla, že Báře pomužu to trohu rozchodit. Vzala jsem ji na vzduch a právě tam jsem konečně zjistila, co to je za kluka. Ten, kterej nes B. věci, když jsme šli z Kauflandu. Kuba. Museli sme B. podepírat a lili jsme do ní litry vody, aby se trochu vzpamatovala. B. si pořád lehala, musali sme z ní sundávat slimáky a různý sračky, listí apod.(za chvíli jsme si role vyměnily :D:D)
Pravidlo č. 2
Kdo jiného podepírá, sám potom padá.
Už v tu chvíli jsem si všimla, že po mě Kuba kouká. Bára potom zmizela s jednim spolužákem, nechtěla sem do toho zasahovat tak jsem se šla napít. Což jsem možná neměla (?), ale jo.. měla. Šli sme se pak s K. projít, akorátže jeli policajti, a já byla zrovna v tom nejvyššim stádiu opilectví. Pamatuju si tohle jenom útržkovitě. Šli jsme s K. dovnitř, byla tam Jana, pamatuju si jak mi řikala ,,Drž hubu, Veru. Pšššt!". Pak jsem se líbala s B. Někdo to natáčel. Nevim, co bylo pak. Pak mi volali rodiče, jakobych najednou vystřízlivěla.
Pravidlo č. 3
Rodiče se vyptávaj pomalu, ale jistě!
Hovor jsem zvládla, ale problémem bylo to, že si za mnou přišel sednout jeden otravnej spolužák, co mě uhání asi od 3.třídy. Děs a hrůza a ještě hůř! Snažil se dělat, že je namol, aby to pak svádět na chlast, ale stejně jeho pokusy byly marný. Odešla jsem ven, kde čekal Adam. Bavili jsme se o tom otravnym, proč ho nechci a tak. Pak už jsem byla jenom opřená o strom a líbala Adama. Nevim proč, a nevim jak k tomu došlo. Vim jenom, že všechno, co se ten večer stalo jsem začala já. Ale pššt :D. Vždycky jsme se chvíli líbali, pak řek že bych měla jít za tim otravnym a já že ne. A takhle furt dokola. Věděla jsem, že by sme nezústali u jednoho, tak jsem radši někam odešla. Nevim kam.
Pravidlo č. 4
Co je v bejvalý třídě, neni pro mě!
Pak si pamatuju, že jsem si šla sednout k vodnici. Byl tam K. Líbali sme se. A kdo za to zase muže, žejo! Tohle bylo prostě.. uplně dbest, nejlepší, nejkouzelnější, nejjemnější, nejvíc si to pamatuju, prostě... áááááááááááááách! Já fakt nemam slov, musim o tom pořád mluvit. Prostě probíhaly takový ty různý píčoviny a intimnosti. Ale ne zas moc. Pak si pamatuju, že sem pořád myslela na to, že uvařim něco z listí :DDD
Pravidlo č. 5
JÁ jsem nejlepší kuchař. (i když dneska sem vařila těstoviny a byly hnusný moc dobrý a určitě by si každej dal :DD)
A pak bylo asi šest ráno, já si šla s Kubou lehnout. A jestli si tohle budu někdy číst, tak se nemusim bát, protože ŽÁDNEJ SEX NEBYL! Takže jestli si tohle čtu a jsem už těhotná, tak to bude asi nějakej error..
Noo a pak sem nějak spala, nadávala sem na to, že K. chrápal, ale byla sem za to i ráda, protože tam byla zimča, a aspoň se tim dechem oteplilo (...)
A druhej den ráno (13,30 hod.) bylo dost lidem blbě. Ale mě ne. Řikala jsem jim ať tolik nepijou, když nejsou trénovaný, ale tak každí opilecká nevolnost přebolí.

Kdo špatně pije, moc blije a domů se moc nehrabe.

Tak, tímto moudrem zakončuju vyčerpávající článek. Při jeho psaní jsem si vzpoměla na dost novejch věcí, takže díky blog.cz že mi poskytl tuto možnost sebevyjádření :D

A těšim se na další veselou kalbu s veselými přáteli a veselým chlastem. A hlavně si napíšu pár poznámek.

  1. nakoupit víc jídla !!!!!! ráno mi bláznil žáludek, ale večer sme to všechno jak dobytkové sežrali.
  2. koupit víc pití, ráno vod(k)a chutná hnusně.
  3. nelehat si do trávy a do slimanišť (?)
  4. nenadávat na bejvalý přítele
  5. nenadávat na bejvalý přítele před jeho nejlepší kámošema
  6. neřikat jeho nejlepším kámošum ,,A ty jsi kdo? NIKDO!"
  7. vzít si víc teplýho oblečení nebo deku
  8. nebo nejít spát vubec..
  9. jít spát a spát v klidu a míru!

konec, tečka. nikdo nemá čas to číst, ale já si ho za 30 let najdu! pokud mě nezabije bejvalej..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | Web | 3. července 2011 v 11:24 | Reagovat

Teda,tys zaválela :D:D No,hlavně že sis to užila ;) Ovšem těch líbaček,těch bylo dost :DD

2 Jarlii~ Jarlii~ | Web | 3. července 2011 v 16:12 | Reagovat

tyvole, tak ty jedeš ! jako mírni se , nebo za chvíli dopadneš špatně ! :D né nebudu ti dávat rady do života, ovšem jako 3 kluky za noc ? seš frajerka:D velu válí, EJOU !

3 MisS°C MisS°C | Web | 3. července 2011 v 16:37 | Reagovat

anoo, být sama doma je nejlepší :)) a jo, utíka to no.. :D
a ty vole jako.. :DDD ses trochu rozjela ne? :D ale tak hlavní že sis užila ;D

4 Jarlii~ Jarlii~ | Web | 3. července 2011 v 16:42 | Reagovat

aha:DD ještě lepší:DD ale fajn,s holkama je to super:DD
jo založ, já se přidám;):D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama