Červenec 2011

Zkažená úča

31. července 2011 v 17:19 On my mind
Jak už vypovídá nadpis, dneska jsem s Maf byla na Bad Teacher. Jestli hledáte nějakej oddechovej film, tak tenhle vás určitě uspokojí :D Nebudu psát o čem to je, on už jenom ten název sám dost vypovídá o tom, jaká ta úča je. Cameron byla úúúžasná, prostě na pohodu film.

V kině si myslim, že ať jsem tam s kymkoliv, že hrozně obtěžujeme ostatní kolem. Buď tím jak otvíráme pytlíky brambůrek, nebo jak mlaskáme, nebo jak se bavíme, jak se smějeme..
No way, takže jsem se najedla, shlídla dobrej film, zasmála se a teď se válim v posteli, ignoruju úchylný dotazy nějakejch kokotů na facebooku a je mi fajn. Ignorace s Kubou pokračuje, ale je mi to u prdele. Taaaak!


Nejdokonalejší obrázky na světě!

30. července 2011 v 14:35 | Felton's wife |  The best

Bezkonkurenčně nejlepší obrázky. Kdo mi zařídíte takovouhle svatbu (ale prosim bez toho chlápka, kujůů) tak toho budu na rukou nosit! Po takovym svatebnim obědě na tom budu mít taky sílu, žejo :D

Mekáč, hranolky, jídloooooo♥

TOP SONGS!

30. července 2011 v 10:40 | Felton's wife |  The best
JESTLI SE VÁM TENHLE ČLÁNEK ZOBRAZUJE NĚJAKEJ VYJEBANĚ TAK.. MOJE CHYBA TO NENI :D
Takže vybrala jsem moje aktuální nejka songíčky, který kalim v poslední době pořád. Vim, že za pár dní už budou někde na konci Oblíbenejch na youtube, ale tak prostě teď jsou nej, tak jsou nej.

David Guetta = Vždycky když všichni začnou něco poslouchat, a hrajou to všude, tak já tomu přijdu na chuť až když je po všem. Až když o ní všichni řikaj, že je stará :D Jasně, neni to tak vždycky, ale většinou jo :D

The Cataracs = vyhrabala jsem to u jedný holky, vubec se mi to nelíbilo, ale chtěla jsem se podívat na klip a během toho, co jsem se dívala a poslouchala to, tak se mi to začlo líbit a ..................... ♥


Ektor a prostě všichni jemu podobný mi dělaj hrozně dobře, když jsem v depresi. Vlastně nejenom v depresi, ale vždycky.

JB♥ = díky Terče, no :D


Reklamy smrděj :D

29. července 2011 v 12:40 | Felton's wife |  On my mind
Když jsem byla mladší, taky jsem možná nějaký ty reklamy na blog psala. Můj starej blogíseQ byl o Witch, Olsenkách, colorfulkách a bleskovkách. Měla jsem ho asi 3 roky. Měnila jsem designy, měnila se náplň článků, měnila jsem se já. Jak jsem se měnila, tak se měnil i můj názor na reklamy, až vznikl ten dosavadní. Je mi naprosto u prdele, jestli mi někdo na blog píše reklamy nebo ne. Já nikde pro něj hlasovat nebudu, nikam se přihlašovat taky nebudu, nebudu dělat pro nikoho, koho neznám, NIC! Není to tím, že bych chtěla bejt zlá, ale nemam prostě čas na píčoviny, hlasování, soutěže, bleskovky, hodnocení blogů a nevim co všechno. Jestli to tomu člověku nějak pomůže, že sem vloží reklamu, tak pro mě za mě. Já N I C D Ě L A T N E B U D U !

Dále tu máme reklamy v televizi. Protože na televizi nemam čas, a musela bych u toho žrát ( => 62 kg) tak se na ní nedívám. A z toho plyně, že mě reklamy v televizi nezajímaj.

Reklamy na youtube mě serou.
Konec, tohle byl můj první článek na Téma týdne. Džaaj houu.

PS: chtěla jsem přidat nějaký vtipný videa reklam, ale žádný oblíbený nemam takže.. nic nebude :D
jenom obrázek s Voldym♥))

Mě nikdo srát nebude, MĚ NE!

29. července 2011 v 12:25 | Co je?! |  Diary
Tak prej se zamiloval do nějaký holky nevim kde. Aha, ale možná bych to taky mohla vědět, ne?
Kdyby mi to včera kámoška neřekla, tak to nevim do teď. Nevěděla bych, co se děje. Dozvídám se to jako poslední, a navíc ne od něj. Ale víte co, mě nikdo srát nebude. Nejsem ani tak smutná, jako spíš nasraná, že to všichni věděli jenom já ne. Ještěže je na světě pár lidí, který mi vždycky dokážou spravit náladu. Ale o tom zas jindy.

Včera luxus válendo na Štěpánce, sluníčko sice absolutně nesvítilo (ale stejně jsem nějaká spálená..), a my si s Terulčou rozložili deku, jedli broskve a váleli se. Co je komu do nás, my se chodíme takhle válet i v zimě, takže.. fuck. Hlavně když jdeme do Kauflandu a chybí nám při placení 1 Kč, a musí to za nás platit hodná paní ve frontě, chii :D

Dneska asi zase válendo, ale vubec se mi nikam nějak nechce, protože nemam co na sebe :(((((((((((((

I♥Justin Bieber

27. července 2011 v 11:04 The best

Jináč k tomu jak mi je. Na hovno.

Vyčerpávající článek. Jestli někdo máte nějaký skrytý tajný tipy na to, jak se zbavit depky tak si je nenechávejte pro sebe.

Chci bejt zase malá, aby největší dilema bylo jestli si dám k snídani rohlík nebo housku.

Tohle období už snad bude brzo za mnou, aspoň doufám, protože neni možný, aby se pořád všechno jenom sralo, a nic nebylo dobrý. I když.. u mě je to možná už normální. Ježiši, jdu něco dělat nebo mi fakt jebne z toho jak pořád přemejšlim.

Pís.

Srát na všechno, Show must go on!

25. července 2011 v 9:26 Diary
Už žádná deprese. Ne kvůli K.! Nikdo mi nestojí za to, abych si dělala
vrásky a rozčilova se a byla nasraná a smutná a cokoliv! Možná, že už se uvidíme jenom jednou, a to na tý kalbě (na kterou asi stejně nepujdu) ale co na tom záleží? Ok, očekávala jsem od toho víc, za což bych si teď nejradši nafackovala, ale život jde dál. Show must go on.Uplně v hajzlu.

24. července 2011 v 19:28 | Felton's wife |  Diary

Je mi hrozně.

Hodně, hodně, hodně moc hrozně.

Bleskovka 1

23. července 2011 v 22:08
Moje první bleskovka :DDDDDDd pak přidám kusovky, colorfulky a diplomky za bleskovku! Tak! :D a obrázky Witch!

1) Jsi holka?
2) Jak se máš?
3) Chutnají ti dorty?
diplomky ihned;))))))

Tak kurva co je?!

23. července 2011 v 20:32 | Felton's wife |  Diary

All men hear is..blahblahblah BEER
blahblahblah SEX blahblahblah FOOD..