Červen 2011

Můj novej dokonalej kluk.

25. června 2011 v 21:54 Diary
Dobře, žádnýho novýho přítele nemam. Ani starýho přítele. Ani žádnýho prostě. Ale rozhodla jsem se, že to změnim. A když si nenajdu přítele, tak klidně přítelkyni. Najdu si vztah, a budu šťastná a spokojená, protože dneska jsem zjistila, že nemam jak zúročit čas a chybí mi láska. Sečteno, podtrženo, jdu si udělat seznam požadavků.Pátek, kreténi maj svátek.

24. června 2011 v 17:26 Diary
,,Ne, nebudeš si do pokoje nosit jídlo. Když nejsem doma, tak to nevidim, ale když budu doma tam v pokoji jíst prostě nebudeš." řekl Jirka. ,,Tati prosimtě!"
A od té doby nesmim jíst v pokoji. Dělám to stejně. Zvlášť dneska nemam náladu si jíst nanuka v kuchyni, když sem unavená z nákupů (hmm,jediný co jsem si koupila byl deodorant B.U. Rockmantic a voděodolná řasenka od Rimmelu) a prostě z celýho školního dne. Připadala jsem si jako tajnej agent když jsem vycházela s pokoje, se špinavym talířem a tyčkou od nanuka do chodby, a bála se, abych nepotkala tátu :D


Rovný vlasy na pul roku

23. června 2011 v 19:50 Diary
Dneska burza učebnic na gympl, docela o hubu no. Jenom jednu učebnici mam jinou než mam jít, takže spokojenost.
Tak už mam permanentně vyžehlený ty vlasy, což je samo o sobě pecka jaxvině!!! Je to prostě nejka, vstávám mnohem pozdějc, nemusim nic žehlit, nic šmodchat, nemusim si dělat vrásky z kudrnatejch vlasů v dešti (takže plán s botoxem jde do háje:DD)
Sem hrozně unavená, podrážděná, takže jenom krátce napíšu jak probíhalo to vyžehlo, kdybych na to jednou za 30 let chtěla vzpomínat :D

a smutnej song,když bude ten konec.. ale moje pocity z toho ze sebe vypíšu až zas jindy..

Maximálně zabitý videa!:DDDD

19. června 2011 v 20:58 3,14čoviny
Více pecek na jeho kanálu na youtube... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Všechny by nás to jednou mělo kopnout do hlavy!

12. června 2011 v 19:47 On my mind
Když tady tak ležim a čumim a přemejšlim, tak mi došlo, jak moc jsem ráda za život. Za to, že tady můžu každej den bejt a sledovat život kolem sebe. Jsem ráda za to, že se můžu celej víkend válet v posteli a dívat se na filmy a u toho jenom žrát, žrát a žrát. Jsem ráda za to, že ať se stane cokoliv, tak jsou tady pro mě přátele a moje rodina. A že je všechny můžu tolik milovat a oni mě. A taky, že se nemusím pořád otáčet a řešit minulost, nebo nadbíhat budoucnosti. Že můžu brát život takovej, jakej je teď. Že i kdyby se stalo cokoliv, a já všechny tyhle možnosti ztratila, tak že je pořád pár věcí, které mi nikdo nikdy nevezme, ať už je to naděje nebo vzpomínky.

Díky za život, díky za to, co jsem!

Si Zabil, Zalil, Polil.. VŠECHNO!!

10. června 2011 v 21:47 3,14čoviny
Miluju too :DD
Blíží se školní vejlet (štreka, túra, vandr), takže to vidim následovně. Hned po zkončení školní štreky se nejspíš budu potřebovat někde vypsat z hrozných zážitků, které již teď očekávám. Snažim se nějak psychicky připravit, abych přežila ve zdraví. Ten výlet mě zabije, jestli se stane to co očekávám.. Preventivně si jdu vygooglovat ,,Nejluxusnější hroby světa a kde je objednat"...

Mier meeeeeeen..

Skóre dne:
nejlepší věc dne: ustála sem pokušení, takže původní plán stát se kurvou padl (LOL, o tom až jindy, tuhle část života bych si ráda uchovala v paměti)
nejhorší věc dne: utratila sem moc korůůůůůn za žrádlo, to je moc špatný, musim šetřit..

To je sranec tohle :DD

8. června 2011 v 19:24 3,14čoviny
Markéta: Iveto, kdyby vás Doménico požádal o ruku, jaká by byla vaše odpověď?

Iveta: Já se omlouvám, já mám vysoký boty. Mám je půjčený, protože na ně nemám. Stojí asi 17 tisíc a je to firma, která mi půjčuje tyto krásné věci.

Markéta: Krásné, máte i jiné šaty od nich? Půjčujete si i jiné?

Iveta: Ano, když si otevřete... internet, tak tam uvidíte krásné šaty a boty, které jsou od nich.


...............neřikám nic.................

Zbývá Vám: 0% času

6. června 2011 v 20:34 Diary

Neříkejte, že nemáte čas. Každý den máte k dispozici přesně tolik hodin, kolik měli Michelangelo, Matka Tereza, Thomas Jefferson, Leonardo da Vinci nebo Albert Einstein.

Já nechápu, jak to jenom dělám, ale NEMAM ČAS! Vážně, nemam čas spát, nemam čas se učit (tak to nemam nikdy, ale to bych pominula..), nemam čas na všechny přátele, nemam čas na kluky, nemam čas na sebe. Někdy bych se možná měla zamyslet, co celej den dělám...

Nejlepší věc dne: smát se jako magor, dokud vám nepřeskočí hlas a potom už se zbytek dne domlouvat znakovou řečí..
Nejhorší věc dne: Jako sorry, ale když mě někdo obvyní z toho, že sem pedofilní, jenom proto, že mam ráda děti, tak to zdááár.. dnešní lidi maj asi místo mozku poněkud jinej materiál.
♫ Jedna z nejlepším, prostě.. nemam k ní slov, jsou k ní jenom osobní pocity a vzpomínky, který možná ani pořádně nejdou popsat slovy..

Já chci, já chci!

5. června 2011 v 12:58
Už se hrooozně těšim na srpen, až do kin zavítaj Muži v naději. Ženy v pokušení mě MAXIMÁLNĚ nadchnuly, takže pokud jste to ještě neviděli tak DOPORUČUJU. A Vojta♥.. je prostě Vojta :D


A poučení dne : Záleží jenom na nás, komu dovolíme, aby nás nasral!


Zásadní rozhodnutí

3. června 2011 v 19:51 Diary

Už si musim najít přítele.

takhle to dál nejde :D