Květen 2011

Hudební orgasmus?

29. května 2011 v 21:46 The best
Nadpis vypadá sice, že napíšu nějakou úvahu nad hudbou apod. ale realita je naprosto jiná :D Já nevim prostě proč, ale hrozně mě přitahuje ruskej rap :D
Celkem v pohodě klip, aaa prostě celkově..♥


To ale neni nic oproti tomuhle.. miluju to naprosto♥
Když se řekne hudební orgasmus, napadne mě tohle,no :D

Nový článek

29. května 2011 v 16:02 3,14čoviny
Miluju konverzace na Fcb s lidma, který mě vlastně ani pořádně neznaj :Da hlavně ze sebe ráda dělám píču, no..
Jednou bych si tohle zas ráda přečetla, tak si to sem zkopíruju, héé :D asi ani nebudu cenzurovat její jméno, stejně je to jedno,))
Jinak songíček pro lepší nedělní odpolednee, nejlepší<3 rovnou Lyrics, protože.. všichni rádi zpíváme, nó. :D

Tokio Hotel dabing :DDDD

29. května 2011 v 11:46 The best
Já to prostě miluju, těhlech dabingů je tolik, že sem si vybrala jenom ty nejlepšíí na světě! :D


Já to prostě milujuuuuuu :DDD
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Vykoupení z věznice Shawshank

29. května 2011 v 11:07 The best


Většinou, když se chci podívat na nějakej novej film, tak sáhnu po něčem, u čeho mám jistotu, že se mi to bude líbit. Něco s blond humorem, romantický komedie, prostě filmy pro holky. Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna tenhle film mě tolik dostane! Občas jsem měla i chuť brečet, ale to je zase o něčem jinym :D
Jestli doporučuju nějakej film, tak je to tenhle! :)

Den Svatých Vlasů

24. května 2011 v 20:55 Diary
Songíček, největší sranec:D ♥
Ale prostě.. den 21.června prohlašuji za Státní svátek. Den Sv. Vlasů. Den rovných vlasů. Jdu na permanentní vyžehlení vlasů. Jasně, nebude to navždy, ale prodlouží mi to dobu spánku. Místo toho abych pracně žehlila svoje vlny, tak se budu válet jak prase v posteli! Tak!


A jenom jedna věc.. Čim míň toho vim, tím líp mi je. Ale... je to tak správně?
Za pár let to zhodnotim, hehééééééé.

Všichni smrdíme stejně!

15. května 2011 v 19:52 Diary
Víte... už nikdy nebudu posuzovat lidi podle vzhledu. NIKDY! Nikdy neříkám nikdy, ale vyjímka potvrzuje pravidlo, .. nebo tak nějak se to řiká, ne? :D Prostě NIKDY- každej jsme nějakej, někdo je dobrej, někdo horší, někdo ještě horší a pak už jsem jenom já..
Já teď slibuji, že už nikdy nebudu nikoho drbat podle toho jak vypadá. AmenRytmus je čurák ale miluju ho♥

14. května 2011 v 21:49 The best
Prostě.. asi se začnu pravidelně koukat na dojemný pořady ála důchodci, protože je to strašně příjemný bejt dojatá! :') (asi sem těhotná nebo co, protože mě rozbrečí fakt i reklama na psí žrádlo nebo nějaký filmy, u kterejch bych normálně nebrečela.. )
Fakt se mi Rytmusův přístup líbí, možná že je to cikán a že má strašně moc haterů, ale tohle bylo od něj hodně dobrý. A ať už to udělal kvůli čemukoliv, důležitý je, že to těm dětem (snad) zvedlo náladu :)))
Konec. Don´t brečing.

První článek. Najs!

13. května 2011 v 21:27

Nejsem si jistá jestli po těch letech budu umět s blogem, ale snad jo :D Takže prostě... vždycky, když mě napadne nějaká píčovina, nebo něco, co bych si chtěla napsat a pak třeba přečíst, tak od toho tady bude tenhle ,,blog". Takže teď si jdu užívat pátečního válenda ve společnosti nějakýho pyčorepu, případně jídla♥ aaa prostě školní problémy si mužou vylízat prdel! Jasně, možná bych měla dělat něco, ale mam na to čas až do pondělí do 8,00 hod místního času.

Jó, jako je mi fajn :))))

Asi si založim něco jako deníček na webu tyvole..